Anglijā #2

24. Marts, 2008

Esmu vēl dzīvs. Ar mazu/nelielu/niecīgu nokavēšanos piedāvāju jums otro daļu ar bildēm no Anglijas. Vismaz nenormāli vēlu nekā nekad. Un vispār, esmu ievērojis, ka ja bilde ir dažus mēnešus veca, kopš uzņemšanas brīža, tad tā vairs nevienam neinteresē, laikam digitālā laikmeta pēdas. Šeit – Minox 35GT uz Kodakiem un Fujiniekiem.

——-

“Waste Sun Clock Bin”

31060216thumb.jpg

Jā, misene, kas piestrādā par saules pulksteni. Kāds varēja uzzīmēt ciparnīcu uz asfalta (iedomāsimies, ka tas būtu tik vienkārši).

———

“Angļu tūrists, Anglijā”

31060094thumb.jpg

Kāds angļu tūrists slavenajā Koventrijas katedrālē. Man viņa diezko nepatika, ļoti uzsita Padomju Savienības arhitektūras garšu. Ak jā, tā bija kaut kāda mākslai paredzēta telpa un nostājos aiz tām krāsainajām bārkstīm mākslinieciskam defektam.

————

“Tev spožas acis”

31060206thumb.jpg

Izgaismotās britu ceļa zīmes (vai kā tās sauc) ir lielisks fotografējamais objekts. Pēc 10 kadriem vajadzētu sākt domāt interesantus veidus kā tos nobildēt. Šajā kadrā apmānīju Minox eksponometru lai būtu īsāks slēdža laiks un nesanāktu miglaina bilde, fotoaprātu stabili noturēt spēju tikai ap 1/20 sekundi.

———–

“23:50”

31060093thumb.jpg

Bildēts īsi pirms pusnakts (nosaukums daudz izsaka). Klīdu pa kaut kādu biezo rajonu, gandrīz nevienas dzīvas dvēseles. Tikai viens pretimnācējs, un tas pats pateica “Cheers!”. Patīkami!

——–

“Rakt šeit?”

31060090thumb.jpg

Vēl viens kadrs ar to smuki izgaismoto ceļa zīmi. Interesanti zināt cik daudz elektrības gadā patērē tās ceļa zīmes.

———

“Liesmojoši rati”

31060082thumb.jpg

Šī ir ļoti dīvaina bilde. Prasīju draugiem, ko viņi šeit redz. Un ko viņi redz, nevis kas tas ir. Un labākā atbilde: “Aizdedzies un skrejošs mustangu ganāmpulks iekrauts smagās mašīnas piekabē” Ko jūs redzat?

———

“Tube”

31060024thumb.jpg

Protams, vajadzēja kādu kadru ar Londonas Underground. Salīdzinot ar Parīzes metro, Londonas versija ir nesaprotamāka, vilciens vairākas reizes vienkārši apstājas tunelī, dažas reizes izdzisa gaisma (uz dažām sekundēm, bet pietiekoši ilgi lai iekniebtu kādai meičai dibenā). Tāpēc pilnīgi saprotams, ka pašlaik notiek Underground atjaunošana un modernizēšana. Starp citu – Londonas Underground ir 40 gadus vecāks par Parīzes Metro.

———–

“Gaisma #1”

31060013thumb.jpg

Pastaigājos pa mākslas foto galerijām. Šis bija labākais “darbs” ko ieraudzīju, tad nu jums rodas ideja par pārējo, kas bija piekārts pie sienas.

————-

“Gaisma #2”

31060225thumb.jpg

Manu apartamentu griesti. Minimālisma stilā, tāpat kā visa pārējā istaba. Dzīvojot patiesi minimāli saproti, cik patiesībā tev maz vajadzīgs. Tur mani gaidīja tikai matracis, sega un spilvens. Pārējais bija man līdzi: viena mugursoma ar dažām drēbēm, diviem fotoaparātiem, filmiņām, higiēnas lietām, pleijeri, lādētāji telefonam/pleijerim/fotoaparātam un tas laikam arī viss. Ar tādu bagāžu izlidoju no Latvijas un dzīvoju Parīzē. Pārbraucot uz UK klāt nāca tikai Moleskine pierakstu blociņš, Parīzes karte (piemiņai) un viena Eliott Erwitt fotogrāfija. Un vairumu drēbju izdevās izmazgāt pirms izbraukšanas, kas bija ļoti patīkami.

————-

“Es dodos mājās”

31060215thumb.jpg

Jā, tomēr atgriezos, nekur nav tik labi kā mājās. Lai gan visa ceļojuma laikā tādas patiesas ilgas pēc mājām, laikam, neizjutu vispār.

————

“Pašportrets #4”

31060224thumb.jpg

Nobeigumā tāds mazliet miglains pašportrets. Atvainojos par nekārtību. :)

————–

Nu tas arī viss, mans četru mēnešu ceļojums aprakstīts. Parīzē gribu atgriezties tāpēc, ka man tur patika. Londonā tāpēc, ka pietiekoši neizpētīju to.

Advertisements

2 Atbildes to “Anglijā #2”

  1. Fuzzy Says:

    Tumšie, naksnīgie iet pie sirds visvairāk. Filma tad izskatās daudz patīkamāk. 23:50 šarmēja visvairāk.

  2. simbel Says:

    Eu, nu vnk ūber :) Labas bildes, labas.

    Starp citu, dzīvojot minimālistiski, tiešām lieliski iespējams apjaust, cik maz vajag. Es, šobrīd atrodoties istabas iekārtojuma maiņas procesā, arī to izbaudu.


Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: