Pieci melnbalti kadri

22. Aprīlis, 2008

Nedēļu piedalījos ISSP 2007. Melnbaltās fotogrāfijas grupā. Fotografēju un attīstīju filmiņas. Kā arī kopēju uz papīra. Ļoti oldskool. Pasākums notika vasarā un tikai tagad saņēmos noskenēt negatīvus un par to visu uzrakstīt kādu vārdu šeit. Vispār, ļoti vērtīgs pasākums, šogad notiks atkal un tie kam interesē foto, iesaku pamēģināt.

Visas bildes no Ludzas un tās apkārtnes.

Ilford Delta 100 un Kiev-4M ar Helios-103. Starp citu, fotografējot ar filmu, fotoaparāts ir pilnīgi mazsvarīgs, nozīme ir tikai filmai un objektīvam. (piedošanu par putekļiem)

———-

“Apspriede”

Viņi droši vien apsprieda nesen notikušo akcionāru sapulci. Personīgi, viens no maniem mīļākajiem kadriem.

———-

“Diskusijazz”

Jā, dažreiz diskusijas noveda līdz šādām sejas izteiksmēm. Mūsu grupas pasniedzēja bija Kanako Sasaki no Japānas, ļoti talantīga fotogrāfe.

———-

“Baznīcas iela”

Diezgan klasisks kadrs, tikai manā izpildījumā. Tikai būtu gribējies kādu kvalitatīvāku/asāku objektīvu.

———

“Galvas bumba”

Lūdzu – 40 gadus vecs fotoaparāts, pilnīgi manuāls un tāpat var noķert kadru vajadzīgajā laikā. Nevajag nekādus Canikon EOS3Dx MarkVI. Tas nekas, ka kadru skaits sekundē ir atkarīgs no tā cik ātri vari pārtīt filmiņu. Un jūtību var nomainīt izfotografējot filmiņu. Un ir tikai manuālais fokuss. Un manuāli jāiestata slēdža laiks. Diafragma arī.

———-

“Internāta puika”

Nodarbības un dzīvošana notika Ludzas pamatskolā (laikam pamatskola) un blakus tai bija internāts. Tāpēc skolas apkārtnē kūsāja dzīvība arī vasarā. Un mums, fotogrāfiem, bija interesantāk. Tajā laikā sadraudzējos ar šo puiku, viņš visu laiku mani tirdīja par to kad būs gatava bilde. Prom braucot iedevu šo – uzkopētu uz padomju laiku šķiedru papīra. Very artsy.

———-

Nu tas pagaidām viss, bet būs vēl daudz kadru no Ludzā pavadītās nedēļas. Daži diezgan labi sanākuši kadri. Tikai vēl jāattīra no putekļiem, netīrus kauns rādīt.

Advertisements

7 Atbildes to “Pieci melnbalti kadri”

 1. simbel Says:

  Tev ir, tev ir :)

 2. cyxob Says:

  O, Ludza!!!!!
  Pamatskolas Ludzā nav jau no 1989. (ja pareizi saskaitīju) gada, kad divplūsmu skolu sadalīja latviešu un krievu vidusskolās.
  A bildes, +1

 3. mārtinš Says:

  Taa ielas bilde ir super. Gribeetos pasham ko liidziigu kaadreiz izveidot.

 4. special4k Says:

  Mani piesaistīja tā “Apspriede”.
  Tāda bezlaicīga bilde, ja drīkstu tā izteikties. Varētu notikt tik lab` tagad, kā gadu desmitiem atpakaļ vai uz priekšu.

 5. Ģirts Says:

  :) prieks redzēt, ja pats vel tās pašas takas minis.
  Paldies.

 6. Elina Says:

  ehh joprojām kožu pirkstos par pag. gadu, ka neaizbraucu darba dēļ, viss jau bij nokārtots, nekas šogad varbūt, gan jau.
  Bildes jaukas, paldies! :)

 7. kariina Says:

  dievīgas bildes. trešā un pēdējā visvairāk.


Komentēšana ir slēgta.

%d bloggers like this: